ÇANKIRI YAPRAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

       Saat 09:00´ da Atatürk Anıtı´ na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  çelenginin sunulmasıyla başlayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´ nın ardından Yapraklı İlkokulunda devam etti.

       Yapraklı İlkokulundaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı´ mızın söylenmesiyle başladı. Yapraklı İlkokulu ve Yapraklı Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu programda günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı, şiirler okundu, gösteriler sunuldu.

       Programın sonunda; velilerimizin katılmış olduğu kitap okuma yarışmasında, öğrencilerimizin katıldığı kitap okuma yarışmasında ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerindeki yarışmalarda dereceye girenlere ilçemiz Kaymakamı Mehmet KALKAR, İlçe Garnizon Komutanı Müjdat BOZNAR, İlçe Belediye Başkanı Ali HASEKİOĞLU, İlçe Emniyet Amiri İdris AKILLI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin YILMAZ, Yapraklı Ortaokulu Müdürü Hüseyin BALTA tarafından ödülleri verildi.

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yaprakli / Çankiri - 0 (376) 3612557

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.