ÇANKIRI YAPRAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri´nin Birincisi Tamamlandı

    Çankırı Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri´nin Birincisi Tamamlandı

 

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından, farklı öğrenim ve yaş gruplarındaki vatandaşların, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek ve istihdam edilebilirliklerini arttırmak, bilgi, beceri ve yeterliliklerini geliştirmek, bilgiye erişimlerini kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen, Çankırı Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri’nin 1.si Yunus AVM ve 100.yıl Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

16 Mayıs Salı günü saat 14.00 da Vali Yardımcısı Yakup ÖMEROĞLU, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, İŞKUR İl  Müdürü Alim ÇAYCI İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul/kurum müdürleri ve halkımızın katılımı ile açılışı gerçekleştirilen Öğrenme şenliği Kurşunlu halk eğitim merkezi halk oyunları ekibinin gösteri ile devam etti.

İl milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri´nde yaygın eğitimin sonuçlarını göreceklerini belirterek, önce öğrenen, sonra öğrendiğini pratiğe aktararak eser haline getiren kursiyerlere teşekkür etti.

 

22-05-2017

22-05-2017

22-05-201722-05-2017

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yaprakli / Çankiri - 0 (376) 3612557

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.