ÇANKIRI YAPRAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDEN AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ

İLÇEMİZDEN AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ

      

       AB Leonardo da Vinci - Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği projesi kapsamında, İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi ve proje ortakları olan Konya Seydişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Kırıkkale Dünya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çankırı Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Eldivan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanmış olan ´Yaşlılarımız ve Bakıma Muhtaç Hastalarımıza AB Standartlarında Bakım Yapılması´ projesi onaylandı.

      Proje kapsamında İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesinden 8 öğrenci ve 1 öğretmen Almanya´ya , 9 öğrenci ve 1 öğretmen Hollanda´ya gideceklerdir.

      Proje bütçesi toplam 95.508 Avrodur. Proje kapsamında Almanya, Belçika Hollanda ve Macaristan olmak üzere 4 AB ülkesi ziyaret edilecektir.

      2015 yılı teklif çağrısı döneminde Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği projeleri kapsamında Türkiye genelinde toplam 1944 proje sunulmuş bu projelerden 209 proje kabul olmuştur.

      YAPRAKLI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSEMİZİN kabul edilen projesi de 2015 yılında Türkiye genelinde kabul edilen 209 proje arasına girmiştir. Okulumuz yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamı dileriz.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yaprakli / Çankiri - 0 (376) 3612557

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.